NVA CV/Vakanču portāls

20-08-2013
Kas ir CV/Vakanču portāls?
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā bezmaksas visplašāko darba meklētāju CV datu bāzi Latvijā un iespēju tajā izvietot vakances. CV/Vakanču portāls pieejams šeit.

CV/Vakanču portālā Tev ir iespēja:
  • Izveidot savu dzīvesgājuma aprakstu jeb CV (pēc izvēles padarot to redzamu darba devējam);
  • Publicēt savu CV portālā;
  • Meklēt darba devēju reģistrētās vakances visā Latvijā pēc dažādiem parametriem;
  • Izmantot CV/Vakanču portālu bez maksas.


Portālā pieejamie personu dati ir aizsargāti atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam. No CV/Vakanču portāla aizliegts bez saskaņojuma ar Aģentūras pārstāvjiem pārpublicēt sludinājumus komerciāliem nolūkiem.

Kā reģistrēties?
Reģistrēšanās dod iespēju bez maksas publicēt NVA CV/Vakanču portālā savu CV, kā arī pieteikties darba devēja vakancēm.

 

Sadaļā Reģistrēties kā darba meklētājam - jāizpilda dati (vārds, uzvārds, personas kods), kā arī autorizācijas informācija (lietotājvārds, e-pasta adrese, vēlamā parole), kas turpmāk būs nepieciešama, lai NVA katalogā varētu izveidot un publicēt savu CV, kā arī pieteikties darba devēja izsludinātajām vakancēm.

Ja esat reģistrējies - lai nokļūtu NVA sistēmā, nepieciešams doties uz sadaļu Autorizēties sistēmā, kur būs jāievada sistēmā Jūsu reģistrētais lietotājvārds un parole.

Kā izveidot savu CV?
Kad esat reģistrējies NVA CV/Vakanču portālā, Jums ir iespēja izveidot savu CV, kuru nepieciešamības gadījumā varēs arī papildināt. Lai to paveiktu, nepieciešams aizpildīt šādas sadaļas: pamatinformācija, vēlamais darbs, izglītība, darba pieredze, valodas, papildus.

Kā meklēt brīvās darba vietas?
CV/Vakanču portālā Jums ir iespēja meklēt vakances pēc vēlamās darbības jomas, darba vietas atrašanās reģiona, darba slodzes, kā arī brīvās darba vietas iespējams atlasīt pēc vakanču ievietošanas laika, darba slodzes, publicēšanas datuma u.c.  

Plašāku informāciju par CV/Vakanču portāla iespējām var iegūt jebkurā no 28 NVA filiālēm Latvijā.